Uzaktan Yardım Canlı Destek
Ana Sayfa İletişim Adeko Modül Kütüphanesi Nasıl Çizim Yaptırılır Ödeme İşlemleri
Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı
Şifre

Şifremi Unuttum | Yeni Üye Kaydi
 

cizimci.com mutfak ve banyo dolabı imalatçılarının, müşterilerine, yapacakları dolapların bitmiş halini, fotoğraf kalitesinde göstermeleri için bilgisayar destekli çizim-tasarım hizmeti ve Adeko Yazılım Yetkili Satış Noktası olarak "Adeko Mutfak" programının satış, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Tamamen hayal gücünde tasarlanan mutfak ve banyo dolapları, bilgisayar ortamında ve lisanslı ürünlerle çizilip gerçek mobilya malzemeleri ve renkleriyle kaplanarak "TIPKI GERÇEK" hale gelir. Müşterileriniz, istedikleri dolapların bitmiş halini siz daha işe başlamadan önce görmüş olurlar...

Günümüz teknolojisinde her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de bilgisayar destekli çizimden faydalanılmaktadır. Büyük firmalar çeşitli modellerdeki ürünlerini showroomlarıyla ve kataloglarıyla müşterilerine sunmaktadır. Fakat mobilya sektöründeki tasarım sınırsız olduğundan çoğu zaman bu yöntemler yetersiz kalmaktadır. Çünkü özellikle mutfak dolabı imalatında her evin ölçü ve yapısı farklılık gözettiğinden model ve renk sorunu ortaya çıkmaktadır.

Müşteriler, özellikle bayanlar her zaman showroomlarda ve kataloglarda gördükleri modellerin kendi mutfaklarında nasıl duracağını merak ederler. İşte bu noktada devreye bilgisayar destekli çizim ve tasarım programları girer. Bazı firmalar AutoCAD, CorelDraw gibi "Genel Çizim" programlarıyla çözüme ulaşmaya çalışırlar. Bu çizim programları mobilya çiziminde özellikle renk ve gerçekçilik açısından belli noktaya kadar yeterlilik sağlarlar. Bunun yanında yalnız mobilya tasarımı için yapılmış olan "Adeko Mutfak" programıyla yapılan çizimlerde sonuç daha gerçekçi ve fotoğraf kalitesindedir. Fakat programın kullanımı, eğitimleri, gerektirdiği cihazlar ve fiyatları herkese cazip gelmeyebilir.

Bu noktada, cizimci.com uzman kadrosuyla sizlere çok düşük meblağlarda bilgisayar destekli çizim ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

Neden cizimci.com ?

Mobilya tasarımının öncesi olan imalat deneyimi 16 yılı aşkın ve sizin dilinizden konuşup anlayan bir ekiple, gerek tasarım gerekse "Adeko Mutfak" program eğitimi ile hizmet veren cizimci.com, her ne kadar imalat kısmını bırakmış olsa da günün imalat trendlerini takip edip, uygulamada tasarım hizmeti verdiği partnerleriyle daima işbirliği içinde olup, kaliteli tasarım ve sağlıklı program eğitimi ve canlı destek hizmetiyle tercih nedeniniz olmuştur.

Neden Adeko Mutfak ?

Mutfak ve banyo dolabı imalatçılarının müşterilerine, yapacakları dolapların bitmiş halini, fotoğraf kalitesinde göstermelerini sağlayan ADEKO MUTFAK ÇİZİM PROGRAMI günün trendine göre sürekli güncellenip her çıkan yeni mutfak modelleri ve kapak modellerine göre kendisini yeniliyor olması ve program detayları ve eğitimi için sürekli canlı desteğinin olmasıdır.

Adeko Mutfak 6 Adeko Mutfak9 Adeko Mutfak10 ile çizilmiş mobilya ve banyo dolabı modellerini "Çizimler" sayfasında görebilirsiniz.

HAKKIMIZDA PROGRAMLAR ÇİZİMLER NASIL ÇİZİM YAPTIRILIR KAPAK MODELLERİ ÖDEME İSLEMLERİ ADEKO DESTEK REFERANSLAR İLETİŞİM
Tüm Hakları Saklıdır. Cizimci.Com ® 2004 - 2014